Figyelem! Ez a hír már több, mint egy éves! A benne lévő információk elavultak lehetnek!
Nagyot néztünk volna, ha nem R-besorolással érkezik a vadonatúj Mortal Kombat-film, de szerencsére az alkotás forgatókönyvírója, Greg Russo megerősítette a Twitterén, bőséges vérengzésben lesz részünk a mozgóképet nézve. Sőt, ez még nem minden, merthogy az úriember továbbá megosztotta a publikummal, hogy most először fogunk a nagyvásznon a játékra emlékeztető kivégzéseket látni, avagy ahogyan azt a legtöbben ismerjük: Fatalityket.
Konkrétan nem leplezte le, hogy melyeket, abban viszont biztosak vagyunk, hogy egy-két ikonikus kivégzés be fog csusszanni, ha másért nem is, akkor a rajongók kiszolgálása végett.
Since it&039;m gonna put this one to bed. MK WILL be R-Rated and for the first time EVER, FATALITIES will FINALLY be on the big screen (and no I&039;ll just have to wait for the movie & see!!! 😉 pic.twitter.com/aVTewH4t28
— Greg Russo (@WriterRusso) 2019. július 12.
muki
6 éve, 6 hónapja és 1 heteHát így hiteles, kéremszépen. 🙂
mobydick
6 éve, 6 hónapja és 1 heteHelyes, ennek a filmnek keményen 18-as karikásnak kell majd lennie.
totyak
6 éve, 6 hónapja és 6 napjaBabality-k, meg animality-k meg ki vannak rekesztve, na szép 😄