Átnevezték a Team17-et, a jövőben everplay-ként keressük őket

2025. január 23.
6.2421
Botyi profilja, adatai
Botyi
A Team17 Group bejelentette a vállalat új nevét és megjelenését, amely ezentúl everplay group néven lesz ismert, ennek ellenére a Team17 elnevezés tovább él, mivel a vállalat Team17 fejlesztői és kiadói ága Team17 Digital néven fut tovább.
 

Valójában kevés dolog fog változni, amikor legközelebb elindítunk egy új Team17 játékot, az anyavállalat, az eddigi Team17 Group most már más becenevet visel. Közleményükben azt írták, az everplay továbbra is az indie, a gyermekjátékok és a munkaszimulációk piacán rejlő rengeteg lehetőségre összpontosít.

Az újonnan átnevezett everplay csoportnak három fő ága van: Team17, a szimulációs játékokat fejlesztő és kiadó Astragon Entertainment (2022-ben vásárolták meg), valamint az oktatási alkalmazásokat gyártó StoryToys (2021-ben vásárolták meg).

A névváltoztatás várhatóan február elején lép hatályba és Steve Bell, az everplay csoport vezérigazgatója azt emelte ki: reméli, hogy az everplay "olyan játékok létrehozásának szinonimájává válik, amelyekkel egy életen át lehet játszani."
3 hozzászólás

fighterlaci

5 hónapja, 1 hete és 3 napja

Pedig évtizedek óta tolták ilyen néven. Kár.

válasz erre

muki

5 hónapja, 1 hete és 3 napja

Ohhhhh, mi lehet az ok? meglepett smiley

válasz erre

Moby Dick

5 hónapja, 1 hete és 3 napja

Fura névválasztás.

válasz erre
 
legutóbbi hozzászólások
 
marco profiljaManiac profiljamarco profilja