Figyelem! Ez a hír már több, mint egy éves! A benne lévő információk elavultak lehetnek!
Jó hírekkel szolgált nemrégiben 2018 egyik nagy indie meglepetésének, a Ghost of a Tale-nek az alkotója Twitteren, javában készül ugyanis az egeres lopakodós kaland folytatása, a Ghost of a Tale 2, amihez egy hangulatos képet is közzétett a fejlesztő. A 2018-as év egyik nagy indie meglepetése volt a Ghost of a Tale, amit egyetlen embernek, Lionel Gallatnak köszönhettünk. A játékban egy kisegeret, Tilót kellett terelgetnünk egy középkori, különféle antropomorf állatok lakta világban, a lopakodásra kihegyezett kaland pedig mind a kritikusok, mind a játékosok elismerését elnyerte.
A folytatással kapcsolatban eddig csak utalások voltak a készítő részéről, szerencsére nemrég Twitteren egy hangulatos képpel jelentette be, hogy javában készül a második epizód. A képen egerünk körözési plakátja látható, a környezet pedig nagyban hasonlít az első részre.
Konkrét infókat sajnos nem tett közzé Lionel Gallat, annyi biztos, hogy a folytatás már nem a Unity-t használja majd, hanem a manapság kimondottan felkapott Unreal Engine 5 grafikus motort. Sajnos konkrét megjelenési dátumról és platformokról nem szól a fáma, bízunk benne, hogy hamarosan újabb infókkal szolgálhatunk majd Tiló legújabb kalandjáról.
„Have you seen this Mouse…?”UnrealEngine5 pic.twitter.com/wBixeo5c0j
? Seith (@SeithCG) December 27, 2022
patrik94
3 éve, 2 hete és 3 napjaNagyon imádnivaló játék, iszonyat örülök a folytatásnak!
mobydick
3 éve, 2 hete és 3 napjaUhhh de király hír.
vape
3 éve, 2 hete és 2 napjaDe nagy királyság! 😮
muki
3 éve, 2 hete és 2 napjaNagyszerű game, várom a folytatást!