Ez a cég évről évre előáll ezzel a "menetel az esport" bullshittel, de kb annyira hiszek nekik mint amikor Joli néni a sarki fűszeresnél arról…
Klikk a teljes hozzászóláshoz!
Pontosan ugyanezt akartam írni. :)
Klikk a teljes hozzászóláshoz!
Dirrrrrr de kemény Batman! :D
Klikk a teljes hozzászóláshoz!
Ez PC-n az igazi, minden más megoldás felesleges.
Klikk a teljes hozzászóláshoz!
Maradt a stílusnál, ahogy látom. Kíváncsi leszek a fejleményekre.
Klikk a teljes hozzászóláshoz!
Kár érte, mert egyébként baromi jól néz ki. :(
Klikk a teljes hozzászóláshoz!
Mindig jól ment ez a széria, annak ellenére hogy viszonylag rétegjáték.
Klikk a teljes hozzászóláshoz!
Mint a széria többi darabja, ez is kötelező nálam...
Klikk a teljes hozzászóláshoz!
Az eredeti Alien a kedvenc filmem és az Alien: Isolationt egyenesen imádtam! De mostmár azért a Predator is kaphatna egy értékelhető játékot.
Klikk a teljes hozzászóláshoz!