Uhhh azért az elég kemény. :D Jól mehet a játék. xD
Klikk a teljes hozzászóláshoz!
Biztos vagyok benne, hogy ezt nem észrevette valaki, hanem a fejlesztpk szivárogtatják. Úgyhogy cél biztos van vele, kemény lenne ha a két uiverzumot összemixelnék valahogy,…
Klikk a teljes hozzászóláshoz!
Elég izgalmasan hangzik egyelőre, bagyon kíváncsi vagyok a hogyan továbbra.
Klikk a teljes hozzászóláshoz!
Egyiket sem ismerem, úgy látszik, nem nézek tini cuccokat. :D
Klikk a teljes hozzászóláshoz!
Modderek sokszor jobban megcsinálnak valamit, mint az eredeti fejlesztők.
Klikk a teljes hozzászóláshoz!
A játékmenetből kiindulva lesz vagy 10-12 óra... xD xD xD
Klikk a teljes hozzászóláshoz!
Hát ez elég furcsa lépés. :O Igazad lehet @rDAVE. xD
Klikk a teljes hozzászóláshoz!
Azta, mennyire nem repülök már rá a wowra pedig anno heteket hónapokat öltem bele. :O
Klikk a teljes hozzászóláshoz!
Ez a pali önmaga paródiája. :D
Klikk a teljes hozzászóláshoz!
Meglátjuk, de bizakod vagyok. :)
Klikk a teljes hozzászóláshoz!