Visszatér a Ubisofthoz az Assassin's Creed írója

2021. november 13.
36.5481
Figyelem! Ez a hír már több, mint egy éves! A benne lévő információk elavultak lehetnek!
WickedSick profilja, adatai
WickedSick
Alig több mint hét hónappal azután, hogy elhagyta a Ubisoftot, az Assassin's Creed vezető írója visszatért a csapathoz - Darby McDevitt, aki a sorozat számos modern iterációjának kulcsfontosságú történetmesélője volt, bejelentette ugyanis, hogy "hazajön".
 

McDevitt azt mondja, soha nem volt még ilyen izgatott, hogy történeteket építhet a sorozathoz. McDevitt még 2009-ben lépett be az Assassin's Creed történetébe, amikor a Foundation 9 Entertainmentnél dolgozott a Bloodlines és a Discover spin-offokon.

A Ubisofthoz 2011-ben került, ahol a Revelations és a Black Flag forgatókönyvírójaként, az Origins egyik fő írójaként, valamint az Assassin's Creed Valhalla narratív rendezőjeként dolgozott.

Az Assassin's Creed még márciusban búcsúzott McDevittől, amikor bejelentette, hogy elhagyja a Ubisoftot, és új, akkor még be nem jelentett célok felé veszi az irányt. A montreali Illogika stúdióban dolgozott meg nem nevezett projekteken.

5 hozzászólás

WickedSick

3 éve, 10 hónapja és 24 napja

VaPe írta:
Ha jól értem, két hónapig nem dolgozott ott és most az a nagy újság, hogy kb nyolc hét után visszatér? röhögő smiley
Két hónapig?

válasz erre

Grifid

3 éve, 10 hónapja és 25 napja

Ugye-hogy-ugye-meg-bértárgyalás. röhögő smiley
(A következő rész már 130 EUR lesz.)

válasz erre

muki

3 éve, 10 hónapja és 25 napja

Hát nem sokat bírt távol. röhögő smiley

válasz erre

VaPe

3 éve, 10 hónapja és 25 napja

Ha jól értem, két hónapig nem dolgozott ott és most az a nagy újság, hogy kb nyolc hét után visszatér? röhögő smiley

válasz erre

Patrik94

3 éve, 10 hónapja és 25 napja

Ki kell húzni a sorozatot a ****ból. mosolygó smiley

válasz erre
 
legutóbbi hozzászólások
 
Maniac profiljamarco profilja