Megérkezett a Borderlands film első trailere!

2024. február 21.
5.1301
Figyelem! Ez a hír már több, mint egy éves! A benne lévő információk elavultak lehetnek!
marco profilja, adatai
marco
Évek óta, mióta bejelentették, várunk a Borderlands film első mozgóképeire, ami a tegnapi fotók után ma meg is érkezett, és egyet már most ki lehet jelenteni: a hangulatot bizony igencsak hozza.

A nagyrészt hazánkban forgatott film a videojáték franchise-ok egyik nagy veteránjára épül, amely a Gearboxnál formálódik és a Take-Two szárnyai alatt érkezik időről időre.

Az Eli Roth rendező által formált mozi várhatóan 2024. augusztus 9-én érkezik, a főbb szerepekben pedig olyan nevek tűnnek fel, mint Cate Blanchett, Jack Black, Kevin Hart, Ariana Greenblatt, Haley Bennett vagy épp Jamie Lee Curtis.

A percekkel ezelőtt debütált trailer pedig itt tekinthető meg:

Nézd nagyban ezt a videót!



fotók után ma meg is érkezett, és egyet már most ki lehet jelenteni: a hangulatot bizony igencsak hozza.'>
5 hozzászólás

Ronalddo

1 éve, 3 hónapja és 13 napja

De****aaaaaa!!!!

válasz erre

petrovicsz

1 éve, 3 hónapja és 13 napja

Rohadt jól hozza a fílinget! És nem olyan **** a CGI sem. röhögő smiley

válasz erre

fighterlaci

1 éve, 3 hónapja és 14 napja

Igen hangulatos, nagyon adja!

válasz erre

Tommy

1 éve, 3 hónapja és 14 napja

Ó de ****a lett!

válasz erre

muki

1 éve, 3 hónapja és 14 napja

Megnyugodtam ez *****jó! röhögő smiley

válasz erre
 
legutóbbi hozzászólások
 
Maniac profiljamarco profilja