Hogy mi lenne? Örülnénk, mint majom a banánnak, de mielőtt bárki egy új The Witcher-játékon kezdene agyalni, esetleg a Cyberpunk 2077 idei megjelenéséről filozofálna, gyorsan lehűtenénk a kedélyeket, lévén nagy valószínűséggel semmi ilyesmiről nincs szó.
A találgatások szerint ugyanis Geralt ezúttal nemcsak a The Witcher-sorozattól, hanem a CD Projekt RED-től is eltávolodhat, lévén a csapat annyira jóban van a Bandai Namco srácaival, hogy kölcsönadták nekik Geralt karakterét egy kis vendégeskedésre a SoulCalibur VI-ba.
Mindez persze csak találgatás, de mint ismert, a bunyós sorozat nem először vesz kölcsön karaktereket nagy nyugati szériákból, hiszen volt már benne Kratos a God of War-ból, de még Ezio az Assassin’s Creed 2-ből is, szóval Geralt éppen beleillene ebbe a sorba.
What if Geralt was going to step out of the @witchergame for the very first time to make an appearance in one of the upcoming games later this year? pic.twitter.com/dMTn1Im6HD
— Marcin Momot (@Marcin360) 2018. március 6.
fighterlaci
7 éve, 10 hónapja és 2 heteJó nagy marhaság lenne, de már semmin nem lepődök meg.
muki
7 éve, 10 hónapja és 2 heteRemélem hogy nem süllyednek le eddig.
direktor
7 éve, 10 hónapja és 2 heteVerekedős játékban nagyon szar lenne… 😖