Battle royale móddal gyarapodik a Rocket League

2022. április 25.
36.3861
Figyelem! Ez a hír már több, mint egy éves! A benne lévő információk elavultak lehetnek!
Maniac profilja, adatai
Maniac
Bár nem igazán értjük, hogy mi tartott eddig, de Knockout Bash név alatt hamarosan egy battle royale játékmóddal gazdagodhat a Rocket League címre keresztelt autós őrült, aminek igencsak itt volt már az ideje.
 

Azon túl, hogy az újdonságot egy friss kedvcsinálón is megtekinthetjük, ráadásként megtudtuk róla, hogy már április 27-én, azaz most szerdán elérhető lesz az alkotáshoz, mint egy nyolcfős küzdelmeket kínáló móka, amiben az autók egymás kiütésére specializálódnak majd.

Lesznek extra trükközések, akadályok, speciális manőverek, egyszóval sok-sok izgalom, ami mellett fontos kiemelni, hogy a játékmód első körben csak ideiglenesen, április 27. és május 10. között lesz elérhető, utána kérdéses, hogy mikor tér vissza, illetve milyen gyakorisággal.

3 hozzászólás

Moby Dick

3 éve, 5 hónapja és 9 napja

Nem igazán kedvelem.

válasz erre

Mordorer

3 éve, 5 hónapja és 9 napja

Kap még egy nagy őrletet. röhögő smiley Én nagyon nem bírom ezt a játékot, de a battle royale módot ki fogom próbálni. röhögő smiley

válasz erre

muki

3 éve, 5 hónapja és 9 napja

Édes istenem.

válasz erre
Rocket League Collectors Edition
8.790 Ft-tól
kövesd a játékot!
 
legutóbbi hozzászólások