Figyelem! Ez a hír már több, mint egy éves! A benne lévő információk elavultak lehetnek!
Nagyszerű hírek kaptak szárnyra nemrégiben a Need for Speed-sorozat jövőjét illetően, hiszen az EA egyik aktuális álláshirdetéséből kiderült egy apró, de annál fontosabb részlet arról, hogy miként alakulhat a legendás autós játék sorsa. Bár az Electronic Arts nem vette el a projektet a Criterion Games srácaitól, azonban úgy tudni, hogy a jövőben a Codemasters Cheshire csapata segíti majd a munkájukat, ami azért jó hír, mert a Codemasters azért összehozott már a múltban néhány kiváló autós játékot, és egészen új irányba is segíthetik elvinni a Need for Speed-játékokat.
Az álláshirdetés szerint a Criterion és a Codemasters mind a kreatív oldalon, mind a technikai feladatok teljesítését tekintve közös erővel dolgozik majd azért, hogy új funkciók és lehetőségek kerüljenek a Need for Speed-sorozatba, de hogy ez a gyakorlatban mit jelenthet majd, az a jövő zenéje.
vape
4 éve, 2 hónapja és 1 napjaNagy veteránok, szóval csak jót tud tenni a szériának!
mobydick
4 éve, 2 hónapja és 1 napjaAz mondjuk nem rossz.
muki
4 éve, 2 hónapja és 1 napjaNagyon otthon vannak a témában, jobb NFS lesz így belőle.