Figyelem! Ez a hír már több, mint egy éves! A benne lévő információk elavultak lehetnek!
Hiába szerepelt le csúfosan a Bethesda a Fallout 76-tal, a cég mégis megtartja szokásos konferenciáját az E3-on, és most kicsit részletezték is, hogy mire számíthatunk tőlük a szóban forgó expón. A rendezvényük június 9-én, helyi idő szerint éjszaka 01:30-kor lesz (ne aggódjatok, nem kell fenn maradnotok, beszámolunk minden történésről), és természetesen bőszen fogják mutogatni aktuális munkájukat, a Doom Eternalt, de még további bejelentéseket is megszellőztettek.
Kíváncsian várjuk, hogyan fogják Todd Howardék lekezelni a Fallout 76 botrányt, mert bár alapvetően elképesztő humora van a fickónak, azért egy ilyen mértékű fiaskót nem illik néhány jó poénnal lerendezni, illetve ki tudja, talán a The Elder Scrolls VI-ról is hallani fogunk…
havrillal
7 éve, 3 hónapja és 1 heteSzívesen hallanék pár infót a TES VI-ról 🙂
A Doom nem annyira érdekel, így csak ez az egy dolog fog igazán foglalkoztatni
muki
7 éve, 3 hónapja és 1 heteFelveszik a fapofát. 😄
fighterlaci
7 éve, 3 hónapja és 1 heteDoomra azért kiváncsi vagyok.
mordorer
7 éve, 3 hónapja és 1 heteHát végülis ha van olyan játékuk ami nem szar, akkor miért ne. Ha mernek… 😄
totyak
7 éve, 3 hónapja és 1 heteAttól, mert bukó lett az előző játékuk, természetesen tovább kell lépniük. Most lehet bizonyítani, hogy nem ennyit érnek csak ők.
warriorautobot
7 éve, 3 hónapja és 1 heteAttól hogy egy játékuk félre ment még nem dől össze a világ.
Szóval miért ne mennének.