Bezzeg amikor a PC-s sznobok ezt mondják az oké.
Klikk a teljes hozzászóláshoz!
Kár érte, sokkal több lehetett volna benne. Mondjuk legalább nem drága.
Klikk a teljes hozzászóláshoz!
Mondanám hogy kíváncsi vagyok, de nem lenne igaz. Nagyon rég nem csinálnak érdekes műsorokat.
Klikk a teljes hozzászóláshoz!
Ez mondjuk elvárható egy játéktól... xD
Klikk a teljes hozzászóláshoz!
Ennek mondjuk örülök, annak meg külön hogy a klasszikus nézet megmarad.
Klikk a teljes hozzászóláshoz!
Az mondjuk nem egy rossz előjel..
Klikk a teljes hozzászóláshoz!
Mondjuk ettől még lehet szar.... :D
Klikk a teljes hozzászóláshoz!
Mondjuk lehet hogy kb egy százalékos fázisban voltak a játékok.. Kiváncsi leszek valaha is kiderül e mik voltak azok.
Klikk a teljes hozzászóláshoz!