Na az úgy király lesz mondjuk! :)
Klikk a teljes hozzászóláshoz!
Nem egy átlagos ritmusjáték mondjuk. :O Nem is olyan szar.
Klikk a teljes hozzászóláshoz!
Mondanám hogy kíváncsian várom, de nem igazán. Rendre unalmasak ezek a rendezvények.
Klikk a teljes hozzászóláshoz!
Nem lett mondjuk túlbonyolítva... :D
Klikk a teljes hozzászóláshoz!
VR híján azt mondom, annyi baj legyen. :D
Klikk a teljes hozzászóláshoz!
Sokat mondjuk nem változott. :D
Klikk a teljes hozzászóláshoz!
Én már játék közben látnám a monitoromon! :)
Klikk a teljes hozzászóláshoz!
Jó mondjuk ilyen stílusbna készült játéknak ne is legyen nagy igénye...
Klikk a teljes hozzászóláshoz!
Kiváncsi leszek rá, sokat mondjuk nem tudni róla egyelőre.
Klikk a teljes hozzászóláshoz!