Mondjuk a csákó sokat nem tett hozzá a sztorihoz csak panaszkodik.
Klikk a teljes hozzászóláshoz!
Az mondjuk kemény hogy nem kérdezték meg, felhasználhatják-e. :O
Klikk a teljes hozzászóláshoz!
Mondjuk kb így kéne mindenkinek, csak ehhez tudni kell optimalizálni...
Klikk a teljes hozzászóláshoz!
Vicces csapat mit ne mondjak. :D
Klikk a teljes hozzászóláshoz!
Jó hát egy laikus mit mondana. :)
Klikk a teljes hozzászóláshoz!
Igen, tudjuk, ezt már elmondták párszor és a Sony sem tagadja egyáltalán.
Klikk a teljes hozzászóláshoz!
Hát mondjuk olyan nagyon nem más mint a többiek. :D Ugyanúgy szétcsapja a zombikat aztán annyi.
Klikk a teljes hozzászóláshoz!
Mondjuk konzoleladásban Nintendo mindig is erős volt. Gyönyörű eredmény!
Klikk a teljes hozzászóláshoz!
Nafene. :O Mondjuk nem egy nagy idő.
Klikk a teljes hozzászóláshoz!