PC-s árazásnál nagyon megszaladt a cerka basszus. :O Nem is tudom értelmezni. :D Főleg úgy hogy maga a játék azért elmarad a várttól. Sajnos épp…
Klikk a teljes hozzászóláshoz!
Mondjuk ez a gameplay felvételeken annyira nem jön át, de elhiszem. :)
Klikk a teljes hozzászóláshoz!
Mondjuk az ilyen kis indie csapatoknál meg is értem. Sokkal jobb játékokat is csinálnak mint a dög multik.
Klikk a teljes hozzászóláshoz!
Az mondjuk azért úgy kemény. :O
Klikk a teljes hozzászóláshoz!
Hmmm jó nagy változások lesznek a franchise-ban, mondjuk szerintem rá is fér.
Klikk a teljes hozzászóláshoz!
Amúgy van logika abban amit mond. :D
Klikk a teljes hozzászóláshoz!
Mondjuk a játékból pont nem mutatnak semmit. :D
Klikk a teljes hozzászóláshoz!
Mont valami fimlnek a trailere. :)
Klikk a teljes hozzászóláshoz!
Aki szerint sok, annak csak mondom: lesz ez akcióban, majd akkor kell megvenni. Egyébként meg 5-6 évre veszed, és totál más vele a játékélmény.
Klikk a teljes hozzászóláshoz!