Figyelem! Ez a hír már több, mint egy éves! A benne lévő információk elavultak lehetnek!
Minden jel arra utal, hogy a Capcom a jövőben szeretné visszahozni a színtérre az Onimusha-sorozatot, a csapat ugyanis a Gematsu értesülései szerint Japánban egy csomagnyi új márkanevet védetett le a franchise kapcsán. Ez alapján arra következtetünk, hogy a Capcom az Onimusha: Dawn of Dreams óta először egy újabb epizódot készít a széria alapján, és bár közbeékelődött az Onimusha Soul is, az viszont csak egy közösségi játék volt, amely kizárólag Japánban jelenhetett meg.
A félelem természetesen most is bennünk van, hogy az erősen Japán-centrikus széria, ha kap is majd új epizódot, az kizárólag a szigetországban lesz elérhető, ugyanakkor erőteljesen reménykedünk abban, hogy a Capcom nem dédelget ilyen önző terveket.
kpal
10 éve, 1 hónapja és 2 heteKis csúsztatással jön az erre … 😉
imperator
10 éve, 1 hónapja és 2 heteAz első résszel játszottam, jó kis játék volt, már tervezem a folytatásokat is, főleg Jean Reno miatt. 😄 Hátha folytatják még a szériát.