Videón láthatjuk az EA Sports FC 24 játékmenetének újdonságait

2023. július 19.
17.9031
Figyelem! Ez a hír már több, mint egy éves! A benne lévő információk elavultak lehetnek!
Maniac profilja, adatai
Maniac
Az Electronic Arts egy friss gameplay videót mutatott be az EA Sports FC 24-ről, ami még jobban alátámasztja, hogy a játék gyakorlatilag teljes egészében a korábbi FIFA-sorozatra épül fel - kiegészülve néhány újonsággal.

Merthogy a játékmenetből azért nem hiányoznak majd az újdonságok, és ezt a kiadó egy nyolcperces gameplay felvétellel igyekezett nyomatékosítani, illetve alaposabban is bemutatni az alábbiakban, így szemügyre vehetjük a HyperMotionV technológiát, a játékosoknak egyedi képességeket adó PlayStyles funkciót és az életszerűbb megjelenésre koncentráló továbbfejlesztett Frostbite-ot.

Az EA Sports FC 24 a tervek szerint szeptember 29-én jelenik majd meg PC-re, PS4-re, PS5-re, Xbox One-ra és Xbox Series X/S-re is, de aki az Ultimate verziót választja, már szeptember 22-től belekezdhet a virtuális fociba.

EA Sports FC 24-ről, ami még jobban alátámasztja, hogy a játék gyakorlatilag teljes egészében a korábbi FIFA-sorozatra épül fel - kiegészülve néhány újonsággal.'>
4 hozzászólás

fighterlaci

1 éve, 11 hónapja és 15 napja

Már csak ingyenessé kéne tenni és máris sikeres lenne.

válasz erre

muki

1 éve, 11 hónapja és 15 napja

Ahha. Nagyon sokat dolgoztak rajta. Mint minden évben. röhögő smiley

válasz erre

Ronalddo

1 éve, 11 hónapja és 15 napja

Nem igazán vélek felfedezni különbséget...

válasz erre

petrovicsz

1 éve, 11 hónapja és 15 napja

Ugyanaz mint a FIFA volt. De hát ez nem meglepő.

válasz erre
EA Sports FC 24
25.800 Ft-tól
kövesd a játékot!
 
legutóbbi hozzászólások
 
marco profilja