Sztori trailert kapott az Amerzone: The Explorer's Legacy remake

2024. június 13.
4.7591
Figyelem! Ez a hír már több, mint egy éves! A benne lévő információk elavultak lehetnek!
Maniac profilja, adatai
Maniac
Sokak számára okoz még mindig kellemes bizsergést, hogy a Microids csapata a saját párizsi stúdiójuk alkalmazásával elkészíti az Amerzone: The Explorer's Legacy, amely egykoron sokkal nagyobb figyelmet érdemelt volna.
 

A legendás Benoit Sokal képregényrajzoló által megálmodott 1999-es kalandjáték ugyanis akkoriban hamar elsüllyedt a színen, de a Microids most szeretne igazságot szolgáltatni neki, így októberben feldolgozott formában újra elérhetővé teszik PC-re, PS5-re és Xbox Series X/S-re is.

Hogy fenntartsák egy kicsit az érdeklődést, egy friss kedvcsinálót is bemutattak a közelgő remake-hez, ami elsődlegesen a történetet igyekszik összefoglalni számunkra, de azért természetesen a felújított gyönyörű grafika prezentációja sem maradt ki a sorból.

Nézd nagyban ezt a videót!



3 hozzászólás

Patrik94

1 éve, 1 hónapja és 7 napja

Komoly ráncfelvarrás, igen szép lett!

válasz erre

Ronalddo

1 éve, 1 hónapja és 8 napja

Nem rossz az atmoszféra!

válasz erre

muki

1 éve, 1 hónapja és 8 napja

Na ez hangulatos! mosolygó smiley

válasz erre
Amerzone - The Explorer's Legacy (2024)
nincs ár
kövesd a játékot!
 
legutóbbi hozzászólások