Figyelem! Ez a hír már több, mint egy éves! A benne lévő információk elavultak lehetnek!
Újabb apró információ látott napvilágot nemrégiben a PlayStation 4-gyel, pontosabban annak kontrollerével, a DualShock 4-gyel kapcsolatban, amelyben a legtöbb rajongónak egyedül a vezérlő elején megtalálható fénysáv nem tetszik. A mindig kéken izzó és egyébiránt a PlayStation 4 kamerájával kommunikáló fénycsík a Sony vezére, avagy Shuhei Yoshida szerint nem lesz kikapcsolható, így akkor is világít majd, illetve keresi a kapcsolatot a kamerával, ha alapesetben nincs ilyen kiegészítő a birtokunkban.
Habár a játékélmény szempontjából semmiféle jelentősége nem lesz annak, ha nem használjuk a DualShock 4 mozgásérzékelőjét, így az csak ott világít önmagában, de a rajongók remélik, hogy nem lesz olyan erős fénye, hogy az visszatükröződjön majd a képernyőről, illetve egyéb berendezési tárgyakról.
vendeg
12 éve, 6 hónapja és 1 hetenekemtecik
rdave
12 éve, 6 hónapja és 1 heteÉs más funkciója is van, szóval nem gáz.
xelosz
12 éve, 6 hónapja és 1 hetenekem nagyon tetszik és nyilván nem lesz erős fénye max annak aki 5 centi távolságból tapad a képernyőre majd annak tükröződik xD
vendeg
12 éve, 6 hónapja és 1 heteMert annyira bonyolult lett volna megoldani hogy kikapcsolható legyen, főleg ha nincs is kamerája a szerencsétlen játékosnak?
vendeg
12 éve, 6 hónapja és 1 heteCsak nem lesz nagy fénye…
vendeg
12 éve, 6 hónapja és 1 heteHa ki lehetne kapcsolni az el venné a hangulatot!
(Mármint nekem nem lenne az igazi!)
Csak ne lila/rózsaszín legyen a második mint move-ba!
(Amúgy is az lesz…
rambo
12 éve, 6 hónapja és 1 heteNincs ezzel gond addig, amíg a fényerő nem megy az akkumulátor üzemidejének a rovására.
vendeg
12 éve, 6 hónapja és 1 heteNa ja ez eszembe se jutott!😮
tardief88
12 éve, 4 hónapja és 1 heteLe kell ragasztani és probléma megoldva 🙂