Figyelem! Ez a hír már több, mint egy éves! A benne lévő információk elavultak lehetnek!
Az őrült ötletekből születnek gyakran a legnagyobb sikerek, ezt pedig most ismét bebizonyította a Devolver Digital csapata, akik elkészítették a világtörténelem talán első olyan marketing szimulátorát, melyben a belső nézetes lövöldözés kapta a főszerepet. Miután ugyanis elmaradt az E3, a csapat gondolt egy merészet, és összehozta a Devolverland Expo című programot, aminek részeként az esemény helyszínén kell nagy mészárlásba kezdenünk, miután elszabadultak az indulatok az elmaradt expó miatt, közben pedig egy sor ismert és még kevésbé ismert játék bemutatóját láthatjuk sajátos formában.
Az ötlet annyira beteg volt, hogy csak úgy özönlöttek a rajongók a Devolverland Expo pályáira, ezáltal a készítők a Twitteren bejelentették, hogy az ingyen letölthető alkotást már a nyitóhétvégén több mint 500 ezer játékos foglalta el.
Over 500,000 people snagged their free ticket for Devolverland Expo on @Steam this weekend!
Thanks for all the support, streams, and videos of our marketing simulator – the great reception and positive vibe has been astonishing.https://t.co/xUpYs1Utf9 pic.twitter.com/SQSSaJlHEN
— Devolver Digital (@devolverdigital) July 13, 2020
muki
5 éve, 7 hónapja és 3 napjaLátogatónak nevezzük őket? 😮
vape
5 éve, 7 hónapja és 3 napjaHatalmas game! xD
petrovicsz
5 éve, 7 hónapja és 3 napjaMindenki szeret darálni! xD
ronalddo
5 éve, 7 hónapja és 3 napjaDenagy!!! xD