Figyelem! Ez a hír már több, mint egy éves! A benne lévő információk elavultak lehetnek!
Megdöbbentő bejelentésekkel élt nemrégiben a Yahoo Movies újságíróinak Fede Alvarez, avagy az Evil Dead remake és a Panic Attack rendezője, aki elmondta, hogy szeretné a mozivászonra varázsolni Gordon Freeman kalandjait. Alvarez egészen pontosan úgy nyilatkozott, hogy akarja ezt a mozifilmet, de tudja, hogy nem lesz egyszerű a megvalósítása, hiszen korábban a Valve még Spielberget is visszautasította, aki állítólagosan szintén filmet szeretett volna készíteni a játék alapján.
Alvarez azonban nem adja majd könnyen magát, ha kihajítják az ajtón, bizonyára vissza fog mászni az ablakon, nyilatkozatai alapján ugyanis egyik legnagyobb álma válna valóra azzal, ha megfilmesíthetné Gordon Freeman történetét. Szerintetek valamiféle némafilm lenne a végeredmény? Freeman ugyanis igencsak híres szószátyárságáról…
csirkee
13 éve, 2 hónapja és 3 hete😄 lehet, úgyis Oscar jár mostanság a néma filmekért
vendeg
13 éve, 2 hónapja és 3 heteJajjjjj…..😄 Ezt profi bandának kell csinálnia!
marduk
13 éve, 2 hónapja és 3 heteMár annyi próbálkozás volt erre… 🙂