Figyelem! Ez a hír már több, mint egy éves! A benne lévő információk elavultak lehetnek!
Komoly retro-lázban ég most az Egyesült Királyság, a múlt heti eladási listák összesítéséből ugyanis kiderült, hogy az országban mindenki régi címek felújított változatával, vagy visszatérő öreg sorozatok új részeivel játszik. A hírek szerint ugyanis minden idei rekordot sikerült megdöntenie a Crash Bandicoot N. Sane Trilogy-nak, amely idén a legjobban nyitó exkluzív játék lett a szigetországban, vagyis még a Horizon: Zero Dawn-t is sarokba állította, ami annak ellenére is szép teljesítmény, hogy Crash egy ismert figura.
A legendás rókakoma kalandjainak feldolgozása mellett a múlt heti eladási lista második helyéig kúszott továbbá egy másik legenda visszatérése is, avagy a kisautók versenyére koncentráló Micro Machines World Series, míg a dobogó harmadik helyére a jó öreg GTA 5 állhatott fel immáron ki tudja hányadszor.
tommy
8 éve, 6 hónapja és 2 heteMert rohadt jó game! 🙂
direktor
8 éve, 6 hónapja és 2 heteNem csoda, sokan várták, egyrészt a régi gamerek mert imádták, másrészt az újak mert kíváncsiak voltak rá!
warriorautobot
8 éve, 6 hónapja és 2 heteSzerintem azért lett ennyire népszerű mert már egy ismert figura.
A rajongóknak meg már kellett egy jó kis Crash játék. 🙂
totyak
8 éve, 6 hónapja és 2 heteEleve egy ismert és kedvelt sorozathoz nyúltak vissza és nem is akármilyen felújítást hoztak, így bőven megérdemli ezt a szép nyitást.
Mellesleg Crash még mindig nem róka.