/>
Aki nem ismerné,egy kis ismertető:Egy szigeten vagyunk,ahol persze elszabadul egy virus amitől mindenki zombi lesz(mekkora valami) és van 4 ember aki imunis erre a virusra,ezek az emberek a főhősök.Feladatokat kapunk,fejlődni kell,és a zombik is velünk fejlődnek.Szóval a szintjük mindig a te szintedhez igazodik.Ennyi tömören.
Ahogy játszottunk elég sok dolgot észrevettem,ami vehető bugnak..
Ebből kettőt mutatnék be nektek.
Első képen egy fejetlen zombi látható.Ezt akkor vettük észre amikor megcsináltunk bent egy küldetést és kijöttünk az épületből.
Mielőt bementünk volna,akkor nyirtuk ki.Szóval ez egy halott zombi(de a zombi halott alapból.. nem?)és a lábain áll.Ez egy bugnak mondható.
A második kép egy kicsit másabb stílusú.
Ismeritek a Lowrider autókat?
Ez egy Amcsi reppernek egy kiválló kellék,enélkül nem is igazi gangszta!!!:)De mi barátommal egy platós autót csináltunk meg Lowridernek.
Nem lett a felni más,de ahogy megemelődött,totál úgy néz ki.
Már csak egy Dr. Dre számot kell a kép nézése közben hallgatni,úgy érdermes.Igazából ez egy bug lenne,a kocsi beragadt a sziklába..
Egy kicsi vélemény a játékról:
Úgy gondolom hogy ez egy jó játék,de csak akkor ha van egy barát akivel játszhatod,mert ez az egész koperatív játék...
4 Főhős van,szóval lehet játszani vele.Első probálkozásra gagyinak tünt számomra,de így ketten.. nagyon jó szorakozás volt,és újra belekezdtünk..
Szóval mindenki vegye meg,ha olcsóbb lesz mert egy jó koperatív játék!
Én kb 750 forintért szereztem:)