Figyelem! Ez a blog már több, mint egy éves! A benne lévő információk elavultak lehetnek!
Ez egy blogbejegyzés, amely nem a szerkesztőség által szerkesztett tartalom. A benne foglaltak a szerző véleményét tükrözik!
Sziasztok!
Mostanába eléggé shit a netem…Szinte majdnem minden percben szétkapcsol.Én két dologra tippelek:vagy az UPC csinál valamit és ezért shit a net , vagy a modemem nem bír valamit….Mivel nekem a router és a modem 1 helyen van , ezért lehet , hogy csak túl melegszik a modem , de az is lehet , gabaj volt a kábeleknél , vagy nem tudom.Most a modemet átraktam máshova , ahol a router nem éri , valamint a kábeleket megigazítottam.Most úgy néz ki rendbe jött a net , és ez remélem így marad 🙂 De ha problémám van megint akkor már megkérdezek valakit , mert ez már nem állapot , hogy mindig elmegy a net.
Írta:Marduk
marco
16 éve, 1 hónapja és 3 heteNekem UPC viszonylag stabil. Most mondjuk épp volt egy pár óra kimaradás…🙂
vendeg
14 éve, 11 hónapja és 1 hetehello én nem vagyok elédesedve upc val olyan modem küldnek hogy mindig tönkre megy
Fibernet voltam azzal nem volt bajom
vendeg
14 éve, 11 hónapja és 1 hetehello én nem vagyok elédesedve upc val olyan modem küldnek hogy mindig tönkre megy
Fibernet voltam azzal nem volt bajom
vendeg
14 éve, 10 hónapja és 4 heteneked jó a upc nekem nagyon szar
inkább fibernetnél marattam volna ha nem szünt volna
vendeg
14 éve, 7 hónapja és 3 hetenekem is ugyan ez a bajom… mindig elmegy
vendeg
14 éve, 3 hónapja és 1 heteAkkor ez nem csak Thomeos probléma…😖
vendeg
13 éve, 10 hónapja és 5 napjaNekem thome csinálja ugyanezt.