Alapból a tény, hogy előbbi felmerülhet, arra enged következtetni, hogy ismételten egy rebootot kapunk. Korábban már felsejlett, hogy nagy valószínűséggel Black Ops lesz a következő rész, viszont hogy ebből a szériából mit tudnának kikanyarítani egy esetleges újragondolással vagy folytatással, az egyelőre kérdéses.
Elviekben a hidegháború idején fog játszódni, a cselekményt több mint 40 évet ölel fel, a vietnámi és a koreai háborúban egyaránt járni fogunk, és ami hab a tortán – ha minden igaz, még brutálisabb lesz, mint a Call of Duty: Modern Warfare, holott már az idei részről is ódákat zengenek ezen a téren.
Call of Duty 2020 has been under 2 names thus far.
Call of Duty: Black Ops
Call of Duty: Black Ops VSet during the Cold War. Spans the entire 40+ years and incs Vietnam and Korean War. Described as even more gritty and gruesome than Modern Warfare.
I’m not joking.
? LongSensation (@LongSensationYT) August 7, 2019
golem
6 éve, 5 hónapja és 1 heteIgen jól hangzik, lesz benne tartalom bőven.
muki
6 éve, 5 hónapja és 1 heteEz mindig így van, megvannak a terveik. Csak legyen jó.
warriorautobot
6 éve, 5 hónapja és 1 heteMinden évben ez van.
patrik94
6 éve, 5 hónapja és 1 heteAz fasza hogy ilyen nagy időszakot akarnak felölelni benne!