Figyelem! Ez a hír már több, mint egy éves! A benne lévő információk elavultak lehetnek!
Miután a Konami rájött, hogy Kojima nélkül képtelenek normális Metal Gear-játékot készíteni, úgy döntöttek, hogy más irányba fordulnak, ezáltal az IDW Games társaságában bejelentettek egy társasjátékot. A szimplán Metal Gear Solid: The Board Game címre keresztelt alkotásról egyelőre nincs túl sok információnk, csak annyi, hogy erőteljesen a kooperációra épül, és miniatürizált formában tartalmazza majd a széria ikonikus karaktereit, így a szereplők között Solid Snake, Meryl Silverburgh, Dr. Hal "Otacon" Emmerich és Gray Fox biztosan megtalálhatók lesznek.
Minden karakter, ezáltal minden játékos saját képességekkel rendelkezik majd, a cél pedig a kapcsolódó kampány küldetéseinek teljesítése lesz, az első gyakorlati bemutatót pedig a jövő évi E3-on kaphatjuk róla.
fighterlaci
7 éve, 6 hónapja és 2 heteNa ez érdekes lesz.
golem
7 éve, 6 hónapja és 2 heteÖöööö oké hűha. 😄
mordorer
7 éve, 6 hónapja és 2 heteErre kíváncsi leszek! 🙂