Figyelem! Ez a hír már több, mint egy éves! A benne lévő információk elavultak lehetnek!
A Google Nexus telefonok utóbbi néhány generációja rendkívül sikeres volt, a Google pedig szokásához híven a következő generációnál is partnert cserél, így az már biztos, hogy nem a Motorola készíti a következő Nexus mobilt. Mostanra nagyjából két név maradt a kalapban, egészen pontosan az LG és a Huawei. Nemrég állítólag az egyik androidos szakmai lapnak egy LG-nél dolgozó forrás meg is erősítette, hogy ők is készítenek egy Nexus mobilt, melynek az az érdekessége, hogy nem az LG G4-re épül, tehát teljesen új kialakítással érkezik majd.
Ugyanakkor a Huawei is képben van még, hiszen arról is lehet hallani, hogy több Nexus mobil is érkezik majd. Az is valószínű, hogy nem növekedik már tovább a képernyő mérete, így az LG által készített készülék esetében például sokan szimplán csak a Nexus 5 (2015) nevet várják, de erről még nem érkezett információ.
warriorautobot
10 éve, 6 hónapja és 2 heteAz LG már egyszer megpróbálta, szerintem próbálja meg a Huawei, nagyon jó telefonokat gyártanak mostanában.
santonio
10 éve, 6 hónapja és 2 heteTényleg? Én arra nem is emlékszem! 😮
teglasdavid
10 éve, 6 hónapja és 2 heteMiért nem próbálja meg valamelyik másik cég?
kpal
10 éve, 6 hónapja és 2 heteMindenki mindenkivel .
warriorautobot
10 éve, 6 hónapja és 2 heteA képen az LG Nexus 4, de ezen felül még az 5-t is az LG gyártotta.
totyak
10 éve, 6 hónapja és 2 heteSzerintem gyártson mindegyik egyet-egyet, legalább lehet hasonlítgatni, meg vacillálni, hogy mit vegyen az ember.
bvektor
10 éve, 6 hónapja és 2 heteSzerintem jó, hogy az LG gyártja. Sikerült már nekik és fog is. Ha lenne rá keretem nem gondolkodnék egy Nexus 5ön, ha a Huawei gyártaná a következőt azon se mondjuk, de azt már nem a jó értelemben.