Figyelem! Ez a hír már több, mint egy éves! A benne lévő információk elavultak lehetnek!
Alig, hogy véget ért az idei E3 kiállítás - ami az elmúlt évekhez képest rendkívül eseménytelen volt -, a szervezők máris bejelentették, hogy jövőre is megrendezik a játékvilág egyik legfontosabb összejövetelét. Erre a jövő esztendőben az illetékesek szerint 2014-ben is a nyár első havában kerülhet sor, méghozzá június 10-től június 12-ig, az LA Convention Center berkein belül.
Az ESA természetesen idén sem hagyott minket adatok nélkül az expóval kapcsolatban, így kiderült, hogy 48,200 újságíró vett részt az eseményen – ami azt jelenti, hogy 2006 óta ismét emelkedett a szakmabeliek részvételi aránya -, és bár a teljes látogatói számról nem érkezett információ, azt tudjuk, hogy a megjelentek mintegy 120 országból érkeztek, akiket 230 kiállító szórakoztatott termékeivel.
rdave
12 éve, 7 hónapja és 5 napjaIdeje volt. 😄
vendeg
12 éve, 7 hónapja és 5 napjaÉrdekes hogy tényleg eseménytelennek nevezzük ezt az E3-ast pedig hát nextgenek, rengeteg játék meg minden volt. De tényleg nagyon lapos volt.
csirkee
12 éve, 7 hónapja és 5 napjaMert ez az E3 a sonyrol és az Ms-ről szólt
vendeg
12 éve, 7 hónapja és 5 napjaAkkor már be lesznek vezetve az új konzolok is🙂
vendeg
12 éve, 7 hónapja és 5 napjaReméljük jobb lesz mint idén. Hiányzik a régi E3 hangulat!