Alvarez azonban nem adja majd könnyen magát, ha kihajítják az ajtón, bizonyára vissza fog mászni az ablakon, nyilatkozatai alapján ugyanis egyik legnagyobb álma válna valóra azzal, ha megfilmesíthetné Gordon Freeman történetét. Szerintetek valamiféle némafilm lenne a végeredmény? Freeman ugyanis igencsak híres szószátyárságáról…