Szeretnék játszani online a Gamerangeron és nemhagy belépni a szerverekbe.
Ezt írja ki :
Firewall Problem
You appear to have a firewall or router that is blocking you from playing games.
Firewalls are designed to prevent unwanted communication to and from your computer or network, but sometimes they are too strict and actually block legitimate data. That is what is happening here.
The built-in firewall in Mac OS X (in Sharing in System Preferences) will not be the problem. You will be able to play games with GameRanger with that firewall enabled.
The firewall that is causing the problem is likely to be in your modem/router. You will need to ask your ISP (Internet Service Provider) or refer to your router’s instruction manual for information on how to open UDP port 16000 in your firewall. Most routers are configured through a web page built into them. You may be able to reach yours here. Unfortunately, it is not possible to offer step-by-step instructions here as every router is different.
If you are at work on a company network or at a university, you may not be able to fix the problem yourself. Instead you may have to ask the network administrator to open UDP port 16000 in the firewall.
—————————————————–
Ez valami tűzfal probléma ,ha jól értelmeztem ,de én már kikapcsoltam a tűzfalat az irányító menüben ! Szval nemtudom mértnem hagy belépni. Valaki tudna segíteni ? Előre is kösz ! (:
tibit
15 éve, 5 hónapja és 1 heteÉn Xfire-t használtam, és jó volt.
Azt írja hogy tűzfal problémáid vannak, ami nem a gépedben van hanem a routerben! Meg hogy meg kell nyitnod ott az UDP portot. Azr írja, hogy a router kézikönyvében ez le van írva, hogyan kell.
De egy szaki többet tud majd mondani…
fabre
15 éve, 5 hónapja és 1 heteKösz Tibit ! (: Igaz nem tudom hocs-mint kell megcsinálni amit írtál ,de mind1 ,majd megoldódik .. 😄 Azért még ,ha valkinek van ötlete azt szívesen várom ! (:
red
15 éve, 5 hónapja és 1 heteMajdnem minden routert másképp kell konfigurálni, tehát ezen csak egy kézikönyv segít, de ha támogatott az uPNP, akkor elég ezt aktiválnod.
shadow_1
15 éve, 5 hónapja és 1 heterouterre gyanakszom 😄
tibit
15 éve, 5 hónapja és 1 heteTegnap hajnali kettőig próbáltam összekapcsolni a két gépet, a PC-t és a notit, és végül sikerült. A dolog pikantériáját az adta, hogy az egyik XP a másik Win7.
Jó pár száz leírás elolvasása után sikerült…..
marco
15 éve, 5 hónapja és 1 heteAz mondjuk a röhej kategória, hogy két ugyanolyan oprendszer nem akar egymásra találni!😄
tibit
15 éve, 5 hónapja és 1 heteWin7 esetében az sem lenne meglepő! 😉 Viszont jöhetne már egy SP. Főleg az idegesít win7-ben, hogy tovább bootol mint az XP-m, pedig XP alatt egy nagyon gyenge gép van, 1 magos procival 1gb rammal. Win7 alatt meg 2magos proci, meg 4gb ram, és szopat itt, meg bugos. Windowsnál ezt nevezik fejlődésnek!😛
marco
15 éve, 5 hónapja és 1 heteVan már sp béta, igaz, angol nyelvű:
http😕/technet.microsoft.com/hu-hu/evalcenter/ff183870(en-us).aspx?ITPID=wtcfeed
tibit
15 éve, 5 hónapja és 1 heteAz nem baj, hogy angol, win7-em is angol. Sosem volt magyar vagy szerb nyelvű op. rendszerem, mikor notit vettem akkor is figyeltem nagyon nehogy vmi szar szerb op. rendszerrel adjanak el nekem vmit. Jobb az angol, már megszoktam. SP esetében meg inkább megvárom a teljes értékű verziót, nem akarok bétákkal kisérletezni, még jobban bezavar majd itt nekem. De azért kösz Marco. 😉