Figyelem! Ez a hír már több, mint egy éves! A benne lévő információk elavultak lehetnek!
A Red Dead Redemption színésze, Rob Wiethoff, szerint a következő napokban érkezik néhány "izgalmas hír", ami látszólag a vadnyugati franchisehoz kapcsolódik, de szűkszavúan nyilatkozott arról, hogy mire számíthatunk. Rob Wiethoff, aki a Red Dead Redemptionben és a második játékban is Marstont alakította, egy Twitch-stream során tett érdekes elszólást. Az első játék streamje közben hirtelen szünetet tartott, majd bejelentette, hogy izgalmas híreim vannak.
Kifejtette, hogy most nem tudja megosztani velünk, ez teljesen kikészíti, de ha nem is holnap, péntek előtt mindenképpen megtudjuk. Hozzátette, nem ő lesz az egyetlen, aki megosztja a hírt, amiről alig várja, hogy megtudjuk, mi lesz.
During a livestream, Rob Wiethoff, who voices John Marston in Red Dead Redemption, says there will be exciting news next week definitely before Friday ???? #RedDeadRedemption pic.twitter.com/2I6rVEe5ia
— Rebs Gaming (@Mr_Rebs_) June 14, 2025
golem
1 éve, 1 hónapja és 1 heteLehet valami új DLC?!
fighterlaci
1 éve, 1 hónapja és 1 heteNesze semmi fogd meg jól. 🙂
patrik94
1 éve, 1 hónapja és 1 heteLehet hogy újra életre keltik a RDR2-t? 😮
vape
1 éve, 1 hónapja és 1 heteLehet. És ezzel vissza is hoznák a játékot talán.