Nagyon király!
Én azt hittem, alapból az! 😄
Örökéletű lesz a játék. 🙂
Akkor ezzel ellesznek az emberek.
muki
4 éve, 3 hónapja és 3 heteNagyon király!
mordorer
4 éve, 3 hónapja és 3 heteÉn azt hittem, alapból az! 😄
fighterlaci
4 éve, 3 hónapja és 3 heteÖrökéletű lesz a játék. 🙂
mobydick
4 éve, 3 hónapja és 3 heteAkkor ezzel ellesznek az emberek.