Jól néz ki így belenézve.
Nagyon bejön!
Fude jó lett! 😮
De fasza!
Rohadt jó! 😮 Nem értem a kiadók miért nem foglalkoznak vele.
mobydick
4 éve, 4 hónapja és 1 napjaJól néz ki így belenézve.
muki
4 éve, 4 hónapja és 1 napjaNagyon bejön!
ronalddo
4 éve, 4 hónapja és 1 napjaFude jó lett! 😮
petrovicsz
4 éve, 4 hónapja és 1 napjaDe fasza!
golem
4 éve, 4 hónapja és 1 napjaRohadt jó! 😮 Nem értem a kiadók miért nem foglalkoznak vele.