5 hozzászólás
  1. mobydick

    4 éve, 4 hónapja és 1 napja

    Jól néz ki így belenézve.

  2. muki

    4 éve, 4 hónapja és 1 napja

    Nagyon bejön!

  3. ronalddo

    4 éve, 4 hónapja és 1 napja

    Fude jó lett! 😮

  4. petrovicsz

    4 éve, 4 hónapja és 1 napja
  5. golem

    4 éve, 4 hónapja és 1 napja

    Rohadt jó! 😮 Nem értem a kiadók miért nem foglalkoznak vele.