Gratulálok Valve jó úton jársz. :S
Klikk a teljes hozzászóláshoz!
Legalább változik. Az is valami. :D
Klikk a teljes hozzászóláshoz!
Mondjuk ezek a játékok nem is érnek annyit mint amennyit eredetileg kérnek értük. :D
Klikk a teljes hozzászóláshoz!
Nálam szigorúan egér plusz billentyűzet. Konzolon játszok csak kontrollerrel.
Klikk a teljes hozzászóláshoz!
Engem is kiakasztana a sok okoskodó faszkalap.
Klikk a teljes hozzászóláshoz!
Amúgy poén, nekem bejött volna. :)
Klikk a teljes hozzászóláshoz!