Kár hogy itthin nincs "hivatalosan", megnézném valahol.
Klikk a teljes hozzászóláshoz!
Aztakurva! :O SOny nagyon nyit a PC felé, most már nem csak játékokkal. :)
Klikk a teljes hozzászóláshoz!
Gondolom a raktárban meg ott áll tízszer ennyi. :D
Klikk a teljes hozzászóláshoz!
Nem tudom elmondani mennyire rá vagyok kattanva!!! :)
Klikk a teljes hozzászóláshoz!
Mindenhol csak a kurva pénzlehúzás. Undorító.
Klikk a teljes hozzászóláshoz!
Legalább valaki ért a fejlesztéshez is. :D
Klikk a teljes hozzászóláshoz!
Nagyon remélem hogy tényleg Armored Core lesz és hogy új rész!
Klikk a teljes hozzászóláshoz!