Szopattok. Ennyire nem lehet hülye még a Sega sem.
Klikk a teljes hozzászóláshoz!
Na végre, de vártam már ezt az infót!
Klikk a teljes hozzászóláshoz!
Azért remélhetőleg több minőségi játék lesz az új VR-ra, mert az előző konkrétan nem érte meg..
Klikk a teljes hozzászóláshoz!
Nagyon bánom hogy sosem vetettem bele magam ebbe az univerzumba..
Klikk a teljes hozzászóláshoz!
Szerintem mindenki a God of warra vár.
Klikk a teljes hozzászóláshoz!
De kár pedig annyira jónak tűnik.
Klikk a teljes hozzászóláshoz!