Miért lennének? Mostmár mindent a State of Play-en mutogatnak.
Klikk a teljes hozzászóláshoz!
Ijjjha! :O Ha lesz FF amit végigtolok, akkor ez a trilógia lesz az. :)
Klikk a teljes hozzászóláshoz!
Óóóóóó gyerekek, ez egy szép nap! :) Mióta várunk rá... :)
Klikk a teljes hozzászóláshoz!
El leszünk kényeztetve felújításokkal! :)
Klikk a teljes hozzászóláshoz!
Eddig a COVID most meg a háború de jó?.
Klikk a teljes hozzászóláshoz!