Értem én hogy ez is egyfajta kihívás de valahogy nem tudnám élvezni..
Klikk a teljes hozzászóláshoz!
Szépen bele is vetem magam. :) Ezer éve nem toltam.
Klikk a teljes hozzászóláshoz!
Phejjjjj de gusztustalan marketing.
Klikk a teljes hozzászóláshoz!
Tapsold meg magad Blizzard. Idióták...
Klikk a teljes hozzászóláshoz!
Nem hittem volna hogy valaha is elfogy ennyi belőle! :O
Klikk a teljes hozzászóláshoz!
Nem mertek gameplayt mutatni. :D
Klikk a teljes hozzászóláshoz!
Nem lesz rossz ez, pár évvel el van maradva a grafika, de nem lesz ez rossz.
Klikk a teljes hozzászóláshoz!
Életemben összesen nem játszottam ennyit vele. :D
Klikk a teljes hozzászóláshoz!
Nagyon nagy kár érte, sokkal több lehetett volna benne.
Klikk a teljes hozzászóláshoz!