Én már csak akkor hiszem hogy jön amikor már túl vagyok az első néhány küldetésen. :D
Klikk a teljes hozzászóláshoz!
Én már inkább a játékot várnám...
Klikk a teljes hozzászóláshoz!
Ez szinte hibátlan! :O Nagyon durva!
Klikk a teljes hozzászóláshoz!
Hát az Xbox One-nál jobb eladásokat produkálni azért nem olyan nehéz. :D
Klikk a teljes hozzászóláshoz!