Na kb most kezdi el megérni a pass. :D
Klikk a teljes hozzászóláshoz!
Nem rossz nem rossz, már nagyon kiváncsi vagyok rá!
Klikk a teljes hozzászóláshoz!
Hát az új idióta gagyi gyerekes verzió lesz akkor kenjék a hajukra.
Klikk a teljes hozzászóláshoz!
Nem is számítottam jobbra, sőt. Nekem még ez is sok pontnak tűnik.
Klikk a teljes hozzászóláshoz!
Engem már ennyivel megvett. :D
Klikk a teljes hozzászóláshoz!
Nagyon hozza a megszokott formát!
Klikk a teljes hozzászóláshoz!
Bakker, ezer éve nincsenek ilyen játékok! :O De nagy királyság! :)
Klikk a teljes hozzászóláshoz!
Nap híre nálam. :) Ennek most irgalmatlan mód örülök!
Klikk a teljes hozzászóláshoz!