Figyelem! Ez a hír már több, mint egy éves! A benne lévő információk elavultak lehetnek!
A Telltale Games mellett úgy tűnik, hogy a finn Next Games csapata is megpróbálkozik egy The Walking Dead-játék fejlesztésével, ami több ok miatt is érdemes a figyelemre. Habár az egyelőre cím nélküli alkotás kizárólag mobilkészülékekre érkezik, azonban a Next Games csapatában egykori Rovio, Supercell és Disney munkatársakat találunk, akik megígérték, hogy valami olyan dolgot készítenek nekünk, amilyent még korábban soha nem láthattunk a franchise-ban.
A fejlesztők célja, hogy teljes egészében átvegyék a TV sorozatban megismert, folyamatosan fenntartott feszültséget, a játékmenetet pedig úgy alakítsák ki, hogy a narratíva, avagy a történet is központi figyelmet kapjon. Az új The Walking Dead-játék várhatóan október magasságában, a sorozat új évadának kezdetekor válik elérhetővé.
kpal
11 éve, 10 hónapja és 2 heteWP8 -ra nem lesz 😮
paulmarlow
11 éve, 10 hónapja és 2 heteHát fel kell kötni a gatyát mert walking deadben eddig a telltale games arat játékok terén, de ott nagyon. 😄
rdave
11 éve, 10 hónapja és 2 heteEz úgy kimarad nekem, ahogy csak lehetséges. Pedig a WD-vel kapcsolatban mindenre vevő vagyok, ami minőségi.
totyak
11 éve, 10 hónapja és 2 heteAmúgy sem játszanék telefonon, nincs is olyan készülékem, amin ez futna, meg aztán nem is érdekel.
nomarcube
11 éve, 10 hónapja és 2 heteA rajta dolgozók, meg amit mondanak róla alapján elég ígéretes! És figyelnek androidra is. Asszem nekem ez egy közel biztos vétel. 😛