Figyelem! Ez a hír már több, mint egy éves! A benne lévő információk elavultak lehetnek!
Habár a Capcom nemrégiben bejelentette, hogy a háttérben több videojátékát is törlésre ítélte, de maradt azért még elegendő lőporuk a későbbiekre is, így a cég megerősítette többek között, hogy egy új Okami-játékra számíthatnak hamarosan a rajongók. A csapat nem kívánt teaser oldalakkal bohóckodni, így az Okami hivatalos Twitter oldalán éltek a bejelentéssel, ahol elmondták, hogy a Golden Week esemény keretein belül kell számolnunk a nagy eseménnyel.
A Golden Week – ami egyébiránt egy jeles japán rendezvény – várhatóan április 29-én veszi kezdetét és egészen május 5-ig tart, ami annyit jelent, hogy legkésőbb a jövő héten már biztosan bejelentésre kerül az új Okami-játék, egyes források szerint nem zárható ki, hogy immáron next-gen masinákra.
jezzahun
13 éve, 1 hónapja és 3 heteImádom ezt a játékot!!!!
legyen pls xbox 360-ra is🙂😛
rdave
13 éve, 1 hónapja és 3 heteHát arra sajnos tuti nem lesz, még az új Xbox is kérdéses szerintem, bár azt csak nem hagyják ki.
vendeg
13 éve, 1 hónapja és 3 heteKizárt hogy legyen rá. Ez PS cím.
rdave
13 éve, 1 hónapja és 3 heteHát… Wii-re is megjelent.
vendeg
13 éve, 1 hónapja és 3 heteJogos. Az is Japó!😄
vendeg
13 éve, 1 hónapja és 3 heteJajjj de jó lenne. Első rést imádtam!!!