Figyelem! Ez a hír már több, mint egy éves! A benne lévő információk elavultak lehetnek!
Ha a Microsoft megteheti, hogy exkluzívvá teszi egyes nagy címek demóját, akkor a Sony is nyugodt szívvel hozhatja meg azt a döntést, hogy exkluzív tartalmakkal ruház fel néhány PlayStation 3-ra iérkező címet. Így például kiderült, hogy érdemes lesz a Sony nagy fekete gépére megvásárolnunk a Medal of Honort és a Mafia II-t is, lévén az alapjátékhoz képest rendkívüli bónuszokat kapunk hozzájuk. A háborús FPS-ek egyik kiskirályának visszatérése mellé például nem mást, mint a Medal of Honor: Frontline-t szerezhetik meg ajándékba a fanatikusok.
A Mafia II ezzel szemben egy kicsit visszafogottabb lett az exkluzív tartalmakkal, de így sincs szégyenkezni valója, lévén ha PlayStation 3-ra vesszük meg az alvilági kaland legújabb epizódját, a megjelenés napján exkluzív tartalmakkal bővíthetjük az alapjátékot, amelyek között missziókat is találhatunk majd. Így vág tehát vissza a Sony a Microsoft exkluzív demóira.
snoopworld
15 éve, 7 hónapja és 5 napjaVégre hogy ez irányba is elindult a verseny mert ez kedvez a játékosoknak szerintem de jó lenne ha lenne több ilyen játék és több élmény!
snoopworld
15 éve, 7 hónapja és 5 napjaSzerintem maga a 2 játék ami itt elhangzott az sem olyan rossz nem hogy kiegészítve
shadow_1
15 éve, 7 hónapja és 5 napjaÍgy vág tehát vissza a Sony a Microsoft exkluzív demóira.
counter attack 😄😄