Red Faction: Armageddon trailer - Engedjük szabadjára a fenyegetést

2011. május 17.
2.3691
Figyelem! Ez a hír már több, mint egy éves! A benne lévő információk elavultak lehetnek!
Cpt_Nihil profilja, adatai
Cpt_Nihil
A kiadói titulusukban tetszelgő THQ és Syfy Games jóvoltából újabb elsöprő erejű trailerrel gazdagodott a Red Faction: Armageddon tárháza; a briliánsan szerkesztett videó ráadásul fény derít a sejtelmes titokra, hogy miképp szabadultak ki hőn szeretett rovarjaink a kriptából, ezzel karöltve a plotra is vethetünk egy futó pillantást.
 

David Hale természetesen továbbra adta cserkész-medálokra fejét, az elvetemült gazfickó újfent a harcszíntéren, s természetesen csak Darius Mason léphet a sarkára - méghozzá július 7-étől. Merüljetek alá a trailerben itt lent:

#tv#Fémtitánok, Mars, Gonosz csóka, nő... Minden egy helyen ahhoz, hogy egy ütős, kőkemény trailer-t kapjunk eredményül (bár 01:16-nál a szemfülesebbek kiszúrhatnak egy animációs döccenőt) Részemről szólva, erősen filmszagot érzek, ti hogy vagytok vele?

A Volition Inc. fejlesztésében készült Red Faction: Armageddon július 7-én lép a színre, Xbox 360, PC és PlayStation 3 platformokon.

"That could've gone better..."
1 hozzászólás

totyak

12 éve, 10 hónapja és 25 napja

Az ilyen nem valós lövöldékért nem vagyok oda, de ez valahogy tetszik. Jobb szeretem az olyanokat, ahol valós fegyverekkel, valós helyszíneken mozgunk és életszerű a játék, nem sci-fi.

válasz erre
 
legutóbbi hozzászólások
 
marco profilja