Figyelem! Ez a hír már több, mint egy éves! A benne lévő információk elavultak lehetnek!
A Blizzard egy elő-BlizzCon 2013 keretein belül nemrégiben megerősítette, hogy a korábbi tervekkel ellentétben nem csak PC-re, hanem majd PlayStation 4-re is elérhető lesz a Diablo III első kiegészítője, avagy a Reaper of Souls. Hogy mi a helyzet a kurrens generációs változatokkal, az egyelőre ugyan még kérdéses, ellenben a PlayStation 4-re szánt verziót is csak a november 8-án kezdődő BlizzCon 2013-on jelenti majd be a cég formálisan, sőt mi több, a helyszínen már kipróbálható is lesz a PC-s változattal egyetemben.
A Diablo III: Reaper of Souls kiegészítő egyébiránt PlayStation 4-en teljes DualShock 4-támogatással, valamint az új közösségi tulajdonságok kihasználásával készülődik, tartalmát tekintve pedig egy vadonatúj kaszt, valamint egy új történet is várja majd a rajongókat.
kpal
12 éve, 3 hónapja és 1 napjaVan benne ujdonsag 😉
totyak
12 éve, 3 hónapja és 1 napjaNem nagy meglepetés. Ha az alapjáték jön PS4-re, akkor miért maradni ki a kiegészítő?
i3eng
12 éve, 3 hónapja és 20 órájanem az a meglepetés, hanem hogy CSAK PC-re és PS4-re van bejelentve hiába jött ki az alapjáték a kurrens konzolokra
juhaszandor
12 éve, 2 hónapja és 4 heteHát ez így elég kellemetlen tud lenni. Rossz annak, akit érdekel a széria, megvettem kurrens konzolra és most nem kapja meg a kieget.