Figyelem! Ez a hír már több, mint egy éves! A benne lévő információk elavultak lehetnek!
A Microsoft kiadta az XBOX ONE kontroller és a PC összekötésére alkalmas vezérlő driverek végső verzióit, amelyek hamarosan egy frissítés képében meg is érkeznek a Windows rendszerekre, de a türelmetlenebbek már le is tölthetik azokat. Larry "Major Nelson" Hryb elérhetővé tette saját oldalán mind a 32, mind a 64 bites rendszerekhez a drivereket, amiket le is tölthet mindenki, aki kontrollerre cserélné az egér+billentyűzet kombót:
PC Drivers for Xbox One Controller (x86)
PC Drivers for Xbox One Controller (x64)
A Microsoft szerint az eddigi legjobb kontrollert alkották meg az XBOX ONE-hoz és az Xbox360-as kontrollerek PC-s elterjedettsége alapján úgy gondolják, mindenki megérdemelje hogy megtapasztalja a vezérlő nyújtotta előnyöket a játékokban.
Aki már eddig is használta az Xbox360-as vezérlőt PC-n, egyszerűen csak frissíti a rendszert és onnantól minden ami eddig működött az előd kontrollerrel, ezzel is fog.
Te használsz egyébként kontrollert a PC-s játékaidhoz?
wegh
11 éve, 7 hónapja és 2 heteMár több mint egy éve használom az Xbox 360 kontrollert PC-hez. Most, hogy notira váltottam, még inkább kelleni fog hozzá. A One kontrollerhez amúgy kell valami segédeszköz vagy mivel lehet a PC-hez csatlakoztatni? Ebből gondolom már nincs vezetékes változat 🙂
vendeg
11 éve, 7 hónapja és 2 heteszerintem is mindenki merérdemelje hogy pc-re is elterjedjen a gondolják, tapasztalják
totyak
11 éve, 7 hónapja és 2 heteÉn nem használok kontrollert, de ha lenne x360 joyom, biztos nem vennék még egy one-osat is.
kpal
11 éve, 7 hónapja és 2 heteBox one-nak már ugy sincs szüksége erre ,mert minél többet kurtítunk annál több fps + Full HD lesz 😄😛
vendeg
11 éve, 7 hónapja és 2 heteDe, van USB-s.
shade
11 éve, 7 hónapja és 2 heteNem azt mondta, hogy nincs, hanem, hogy nem szükséges hozzá.
shade
11 éve, 7 hónapja és 2 heteÉn mondjuk nem értem ezt az xbox konroller dolgot… miért venne valaki egy drága kontrollert amikor egy 3 ezer Ftos sima kontroller is épp olyan jó… nekem is egy tescoban vett vacak van és máig működik minden játéknál amihez kipróbáltam, amihez nem, ahhoz meg van segéd szoftver.