Megerősítést nyert, hogy mindenképpen single player élmény lesz a Dragon Age 4

2021. december 06.
50.5121
Figyelem! Ez a hír már több, mint egy éves! A benne lévő információk elavultak lehetnek!
Gladosfreeman profilja, adatai
Gladosfreeman
Már egy ideje bőven sejthető volt, hogy az egy ideje kétes hírnevű BioWare legújabb játéka, a Dragon Age következő fejezete pontosan milyen területetre is fog összpontosítani, miután a csapat előző játéka, az Anthem bebukott a piacnál, ezzel kapcsolatban pedig érkezett egy megerősítés.

A BioWare fejlesztőstúdió a Dragon Age nap alkalmából kiírt blogbejegyzése alapján hivatalossá tette, miszerint a Dragon Age 4 mindenképpen single player, azaz egyjátékos központú élmény lesz, csak úgy, mint a széria korábbi felvonásai.

Ez már csak azért is üdvözítendő, mert még az Anthem idején bőven azt lehetett hallani, hogy a soron következő fantasy leginkább az online elemekre fog összpontosítani, vélhetően a Star Wars Jedi: Fallen Order sikere, és az Anthem bukása fordulópontot jelentett a projekt kapcsán.
4 hozzászólás

VaPe

1 éve, 11 hónapja és 21 napja

Nagyon bölcs döntés!

válasz erre

petrovicsz

1 éve, 11 hónapja és 21 napja

Egyébként buknának vele.

válasz erre

Kisember001

1 éve, 11 hónapja és 21 napja

A BioWare is belátta hogy a suszter maradjon a katpafánál.

válasz erre

muki

1 éve, 11 hónapja és 21 napja

Nagyon helyes!

válasz erre
Dragon Age: Dreadwolf
nincs ár
kövesd a játékot!

 
legutóbbi hozzászólások
 

Itt is rontjuk a levegőt

marco profiljaGargameth profiljaMonyo profilja