Figyelem! Ez a hír már több, mint egy éves! A benne lévő információk elavultak lehetnek!
Bár 2000-ben és 2002-ben PC-re is megjelent a Dino Crisis 1 és 2, egyik játékot sem lehetett digitálisan megvásárolni a modern áruházakban - egészen mostanáig, ugyanis az eredeti változatuk már megvásárolható a GOG-on. A Capcom túlélő horror klasszikusa, a Dino Crisis és folytatása, a Dino Crisis 2 már elérhető a GOG-on, jelenleg 4 ezer forintért/cím, ,vagy csomagban 6.900 forintért. Mindkét játékot úgy optimalizálták, hogy a modern PC-ken is működjenek és számos új funkciót tartalmaznak, hogy a lehető legjobb kompatibilitást biztosítsák a mai beállításokkal.
Mindkettőhöz új renderelési beállításokat, a modern kontrollerek támogatását, felhőmentés támogatást, valamint extra stabilitást és hibajavításokat adtak hozzá. Mindkét játék része a GOG Preservation Programnak, amelynek célja, hogy a klasszikus játékok örökre játszhatóak maradjanak a modern rendszereken, még akkor is, ha a fejlesztők már nem támogatják őket.
The only thing louder than the dinosaurs’ roars were the voices of gamers worldwide demanding the return of a survival horror classic ????
We’ve listened?the legendary Dino Crisis and Dino Crisis 2 are back, fully playable on modern PCs!
Dino Crisis: https://t.co/rMRdM8ijVM
Dino? pic.twitter.com/6MfAq5WQO0
? GOG.COM (@GOGcom) January 29, 2025
fighterlaci
1 éve, 5 órája és 10 perceSzerintem ez sok érte nagyon. 2-3 ezer a kettőért együtt még ok.
patrik94
12 hónapja, 4 napja és 15 órájaPicit sikerült túlárazni szvsz.
vape
12 hónapja, 4 napja és 10 órájaÓdekirály! 🙂