Még idén bejelentheti első next-gen játékát a Gearbox

2014. április 02.
1.7111
Figyelem! Ez a hír már több, mint egy éves! A benne lévő információk elavultak lehetnek!
Maniac profilja, adatai
Maniac
Újabb híreket hallhattunk a Gearbox jövőbeni terveiről, a Borderlands és a Brothers in Arms fejlesztőcsapatának vezérigazgatója, avagy Randy Pitchford ugyanis nemrégiben bejelentette, hogy nagy dolgok készülődnek a háttérben.
 

A rajongók kérdéseire válaszolva ugyanis Randy megerősítette, hogy már dolgoznak egy újgenerációs alkotáson, és bár a platformokról egyelőre nem beszélhet, azt azonban még elmondhatja, hogy nagy valószínűséggel az idei esztendőben be is jelentik a kérdéses művet.

Hogy miről lehet szó, azt egyelőre értelemszerűen még senki sem tudja, de a sikerre való tekintettel a legtöbben arra tippelnek, hogy a Gearbox sietősen át szeretné vinni az újgenerációba a Borderlands-sorozatot, noha korábban ezt tagadták.
3 hozzászólás

totyak

12 éve, 2 hónapja és 8 napja

Platformtól és játékstílustól függő, hogy engem érdekel-e, vagy sem.

válasz erre

marco

12 éve, 2 hónapja és 8 napja

Duke Nukem lesz ez!röhögő smiley

válasz erre

fantis6

12 éve, 2 hónapja és 8 napja

vajon mi lesz ez, szerintem egy Border mosolygó smiley

válasz erre
 
legutóbbi hozzászólások
 
marco profilja