Még idén csatlakozna a VR-őrülethez a Nintendo is?

2019. február 18.
4.7531
Figyelem! Ez a hír már több, mint egy éves! A benne lévő információk elavultak lehetnek!
Maniac profilja, adatai
Maniac
Bár korábban egészen sajátos úton akart maradni a Nintendo, azonban a legfrissebb értesülések szerint a japánok a jövőben határozottan nyithatnak majd a virtuális valóság irányába, ami nem véletlen, hiszen az ő közönségük lehetne a legfogékonyabb a technológia kapcsán.
 

A hír egyelőre nem hivatalos, a Nintendo World Report belsős forrásai szerint azonban a Nintendo még az idén bejelentetné saját, Switch-hez kapcsolható VR headsetjét, ami a Labo-sorozat részeként érkezhetne, és az említett lap értesülései alapján első körben csak néhány válogatott, hagyományosabb belsős cím kaphatna támogatást, de azok már a nem túl távoli jövőben.

Mivel a Labo-sorozat is szóba került a téma kapcsán, ezért nem lennénk meglepve, ha a Nintendo VR headsetje hasonló volna, mint a Google Cardboard, vagyis egy olcsó, költséghatékony, részben általunk hajtogatható eszközről lenne szó.
5 hozzászólás

totyak

6 éve, 10 hónapja és 21 napja

Ha lesz is valami, biztos nem olyan, mint a másik kettőnél. Nintendo mindig külön utakon jár és jól is van ez így.

válasz erre

WarriorAutobot

6 éve, 10 hónapja és 21 napja

Azért valljuk be másik platformon sincs annyira nagy húzóneve a VR-nak.
Szóval szerintem ez náluk is simán lehet egy orbitális bukta.

válasz erre

Direktor

6 éve, 10 hónapja és 21 napja

Egy Switchnél ez azért elég merész lépés lenne. meglepett smiley

válasz erre

Hentes

6 éve, 10 hónapja és 21 napja

Különálló hardverként el tudom képzelni.

válasz erre

Gólem

6 éve, 10 hónapja és 21 napja

Ehhez mondjuk kicsit combosabb hardver kéne. röhögő smiley

válasz erre
 
legutóbbi hozzászólások
 
marco profilja